Rahman ve Rahim Olan Allah-ın Adı İle...

Ey toprak rabbim benden razı olana dek bana sarılma. Tıklayınız.

Keyifli SOHBETİN Doğru Adresi


smiley Sohbet'e Başla!

Romanya Görüntülü Sohbet

20 Ekim 2020, Salı Kategori: Alem sohbet Sohbet 312 0

Romanya Görüntülü Sohbet sitemize hoş geldiniz. Ülkeler arası sohbet etmek artık çok kolay kullanıcı adınızı yazarak Romanya görüntülü chat sitemize bağlanabilirsiniz.  Öncelikle hep birlikte Romanya hakkında genel bir bilgiye sahip olalım.

Romanya’nın Dili
Resmi dil: Rumence

Romanya’nın Başkenti Neresi?
Bükreş, Romanya’nın başkenti ve en büyük şehiridir.
Diğer önemli şehirler: Yaş, Kaloşvar, Temeşvar, Köstence ve Craiova’dır.

Romanya Nüfusu (2013)
Ülke nüfusu: 19,96 milyon
Bu nüfusun %89,5’ini Rumenler oluşturur.
Macarlar %6,6 ile nüfus içinde ikinci büyük gruptur.
Daha sonra Romanlar gelir. Resmi raklamlara göre toplumun %3,25’ini oluşturuyor ancak gerçek rakamın %6 ile %10 arasında olması bekleniyor. Net olmamasının sebebi, bazılarının önyargıya maruz kalmamak için köklerini inkihar etmesi.
%1,4 oranında da Ukrainler, Almanlar, Lipovanlar, Türkler, Tatarlar, Sırplar, Slovaklar, Bulgarlar, Çerkesler, Hırvatlar, Yunanlar,Ruslar, Yahudiler, Çekler, Lehler ve İtalyanlar var.

Aynı zamanda Romanya sohbet odaları içerisinde sizlerde diğer ülkelerden kişi ve kişilere ulaşmak mümkün Dünya’nın neresinde olursanız olun hem mobil cihazınız üzerinden hem de tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden chat sitemize kolay bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz.  Chat odasına giriş sağladığınız an itibari ile tüm koşulları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız. Chat odaları yöneticileri bu koşulları ve kuralları kendi bünyesi içerisinde kararlar alıp dilediği gibi güncelleye bilir bu güncellemeleri tüm kullanıcıları koşulsuz şartsız kabul etmiş sayılır. Romanya chat sitemizde lütfen sizlerde kurallara uyum sağlayarak muhabbet ediniz. Kurallara uymadığınız takdirde sohbet sitemizin yöneticileri tarafından server üzerinden süresiz bir şekilde uzaklaştırılırsınız.

Sizlere hoş sohbetler ve iyi eğlenceler dileriz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir